11 Mayıs 2012 Cuma

En Yaratıcı Anneler Günü Hediyesini mi Arıyorsunuz?
Anneler Günü’nün en yaratıcı hediyesini aramanıza artık gerek kalmadı. Vestel'in bu yılki Anneler Günü’ne özel tasarladığı Anne Bak N’aptım Facebook uygulamasıyla, annenizin sevinç gözyaşları garanti :)

Malum, sosyal medyanın popülerliği arttıkça, “kaç yaşında olursa olsun, yeter ki gözümün önünde olsun” diyen annelerimiz, Facebook’ta da “arkadaşımız” oldular. Bir hesap açar açmaz da genelde yaptıkları ilk iş, profil ya da kapak fotoğraflarına biricik evlatlarının resimlerini koymak oluyor.

İşte buradan yola çıkan Vestel, Facebook sayfasındaki Anne Bak N’aptım uygulaması ile kullanıcılara, Anneler Günü’nü Facebook’ta “anne stili” kutlama şansı veriyor.  Vestel'in bu uygulamasıyla, Anneler Günü kutlamanızı Facebook kapak resminize taşıyıp, annenize olan sevginizi dünyaya ilan edebiliyorsunuz. İsterseniz kendi annenizin fotoğrafını şablonlara yerleştirerek kendinize özel bir tasarımla, isterseniz de önceden hazırlanmış tasarımlardan birini kullanabiliyorsunuz.

Üstelik, annesi için tasarım yapanlar çok özel bir indirime de hak kazanıyor. Bu Anneler Günü’nde annesine en yaratıcı hediyeyi vermek isteyenler buraya:

http://gid.io/AnneBakNaptim

Bir bumads advertorial içeriğidir.

3 yorum:

acıdan_geçtim_güzelleştim dedi ki...

annem facebook kullanamaz, bilgisayar da kullanamaz. üstelik anneler günü de geçti. hem ben bu yazıya yorum yazmıştım o da yayınlanmamış. google nin bir oyunudur kesin...

zoitsa dedi ki...

:)) yorumun gelmedi yeni yazıyı yazacağım ama telefonum mail atamıyor bugün nedense..bu neyin oyunu acep

~♡ηυяѕαℓкιмι™ dedi ki...

Geçen gün birinde daha gördüm :)
Gerçekten eğlenceli ve muzip bir hediye..
Annelerimiz gönüllerimizin tüm oscarlarına sahip zaten :)