29 Haziran 2012 Cuma

senden benden bizden

 geçen haftasonu kibrit kutusu evimin şeklini değiştirince alıp kullanmadığım bir sürü kozmetik malzemesi geçti elime..o kadar geniş bir stoğa sahipmişim ki mhtemelen beni 3 sene idare edebilecek kapasitede..açılmış olan paketleri öne aldım ..bu sefer azmettim başaracağım :)genelde kozmetik bitiremeyengillerdenim çünkü..
krem sürmek için birinin o kremleri gözüme sokması gerekiyor yoksa koyduğum yerde unuturum ben..
başucuma okuanacak kitap dağımın yanına koydum..gece olan gece ;gündüz olan gündüz sürülüyormuş ,yapıyoruz işte biz de..
bu arada lens için beni destekleyen arkaşlara tekrar teşekkürlerimi sunuyorum zira harika birşey ya hu..

kitap konusunda bayağı yavaşladım bu sene ..ama bu Işık Prensi zaten ince olduğuna hemen bitiverdi..


'' fantastik olaylar Türkiye'de geçse nasıl olur acaba'' soruma yanıt olarak almıştım..ben internet sitesinden siparişini verdiğim halde uyguna bulduğum bir marketten de aynısını alıp bloğumda bir arkadaşımızla paylaşmıştım bu kitabı..
genel olarak sıkmayan bir kitap ama çok büyük olaylar bekliyorsanız yanılırsınız..mantık hatasına rastlamadım şimdi Allah var..ama olay örgüsünü daha uzun tutup daha farklı maceralara atılabilecek bir yerde sonlanıyor kitap..
sanki yazar kafasında bu hikayeyi kurmuş ama daha çok para için yazmış gibi:)üstüne pek düşmemiş..
benim kanaatim markette benim gibi uygun fiyata bulursanız alıp okuyabilirsiniz..onun dışında tercihinizi farklı bir kitaptan yana kullanın derim..


şimdi okuduğum kitap Harlan Coben Asla Vazgeçme..


aranızda bu kitabı ve ya Harlan Coben okuyan var mı?

1 yorum:

NİLAY (nilmoon) dedi ki...

KİBRİT KUTUSU KADAR EVİNİ, KİBRİT KUTUSU PEYNİR EŞLİĞİNDE YİYESİM VAR..