27 Ocak 2016 ÇarşambaAylar once Marti Yayinlarina ait Tess Gerritsen kitabimda baski sorunlariyla karsilasmis, sorunu marti yayinlarina maille iletmistim..Ne mailden ne de instagramdan maalesef bir cevap alamamis kitabi corap cekmeceme atip her sabah corap alirken soylenip durmustum..Taa ki dune kadar..
Marti yayinlarindan mailimi henuz okuyabildiklerine dair bir telefon aldim ve sasirdim da acikcasi..Her sabah cekmecede gorup ''yedigim kazik sayisi ben ölurken kac olacak acaba Allah'im'' diye merak ettigim kitabin yerine Tess ablanin kitabini yolladilar telafi niyetine..
Bir kazik daha listeden silinmis oldu ..
Sagol Marti..

-degisik bir program yukledim telefona daha cok yazarim -

posted from Bloggeroid

2 yorum:

Mehmet Bilgehan Merki dedi ki...

“Tarihimizde Garip Vakalar” kitabı, Doğan kitap’tan 2003 yılında Reşat Ekrem Koçu serisinin 15. Kitabı olarak çıkmış. Kitabı 2003 yılında okumuşum. (Okuduğum kitapların arkasına okuma tarihimi not ediyorum, ileride anımsamak için) Kitapta anlatılan vaka ve hikayelerin tamamı değişik anlatı ve vakayinamelerden derlenmiş. Tamamına yakının doğru olduğunu tahmin ediyorum. Osmanlı toplumuna ilişkin ilginç ayrıntılarla dolu. Bu bilgileri öğrenmek bakımından çok faydalı olduğuna inanıyorum. Bu anlamda okunmasında yarar bulunan bir kitap.”

Nilgün Komar dedi ki...

ne iyi etmişler de göndermişler.. sende bize sebep oldun aldık okuduk.. harika bir kitaptı okumuş olduğum için kendimi mutlu hissediyorum.. çok sevk aldım keyf aldım sürükleyici anlatımı için çevirmenlere teşekkür eder seni çok çok öperim...